Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Majowy weekend pod okiem drogówki

Autor admin
Data utworzenia: 30 kwiecień 2019, 14:56 Wszystkich komentarzy: 2


Majowy weekend pod okiem drogówki

Od dzisiaj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy realizują na terenie powiatu legnickiego działania krajowe pod nazwą „Majowy weekend 2019”. Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno mieszkańcom powiatu, jak i przyjeżdżającym przez nasz teren turystom.

- Podczas długiego weekendu wiele osób wybiera się w odwiedziny do rodzin czy też bierze udział w różnego rodzaju podróżach rekreacyjnych. Podjęte działania prewencyjne będą miały na celu ograniczenie ilości zdarzeń na drogach oraz zapewnienie szczęśliwego dojazdu do celu - informuje st. sierż. Anna Tersa - Funkcjonariusze, pełniący służbę podczas długiego weekendu będą eliminować kierujących w stanie nietrzeźwości oraz po użyciu środków odurzających. Sprawdzane będą również uprawnienia do kierowania pojazdami oraz stan techniczny i wyposażenie pojazdów. Dlatego przed podróżą warto sprawdzić czy pojazd, którym zamierzamy wybrać się w trasę jest w pełni sprawny i bezpieczny. Należy także pamiętać, że pośpiech nie jest dobrym doradcą i lepiej zdjąć nogę z gazu i dojechać później ale bezpiecznie.

Legnicka policja apeluje również do rowerzystów, aby korzystali z elementów odblaskowych i kasków ochronnych oraz żeby przestrzegali przepisów podczas poruszania się po drogach.


Komentarze

Jak to pięknie brzmi w teorii
zgłoś komentarz
W chojnowie mamy największe sieroty, które nawet nie potrafią uporządkować parkowanie na ulicach. Co dzień nie udać ulicami kolejowa legnicka conajmniej 10 aut kami przepisy. Na legnickiej to cały chodnik zablokuja mimo że parking Lidla tuż obok.. A policja nic z tym nie robi. Zobaczyli by jak szybko we wrocku mandat wlepiaja to by zrozumieli jakimi ofiarami sa
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.