Query error chojnow.pl - Rekolekcyjny Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych zakończony

Rekolekcyjny Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych zakończony

Data utworzenia: 10 kwiecień 2012, 08:17 Wszystkich komentarzy: 0

Dnia 02-04-2012 odbył się rekolekcyjny turniej piłki nożnej dzieci z udziałem szkół podstawowych w Chojnowie. Udział wzięły SP3 i SP4. Impreza podzielona była na poszczególne kategorie wiekowe:

1. Klasy V-VI

2. Klasy III-IV

3. Klasy I-II

Bardzo ciekawym jest fakt, że dzieci do rozgrywek przystąpiły w składach mieszanych, mianowicie czterech chłopców oraz dwie dziewczynki. Turniej cieszył się bardzo dużą frekwencją, do zawodów przystąpiło 21 drużyn (około 200 uczestników). Rozgrywki podzielono na dwa dni, 02-04 odbyły się mecze eliminacyjne, zaś w dniu wczorajszym tj. 04-04-2012 rozegrano finały.

Ostateczne wyniki prezentujemy poniżej:

• W kategoriach klas I-II miejsce pierwsze zajęła IIA, srebro przypadło IB, natomiast brąz IIC.
  • W kategoriach klas III-IV wyniki przedstawiały się następująco: I miejsce IVa SP3, drugie miejsce IIIA SP4, III miejsce IVB SP4.
  • W kategoriach klas V-VI złoto zdobyła klasa VIC SP4, srebro przypadło VID z SP4, natomiast brąz wywalczyła drużyna VA z SP3.