Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dozór policyjny dla dwóch młodych rozbójników z gminy Chojnów

Autor admin
Data utworzenia: 07 maj 2019, 14:20 Wszystkich komentarzy: 3


Dozór policyjny dla dwóch młodych rozbójników z gminy Chojnów

Dwaj mieszkańcy jednej ze wsi na terenie gminy Chojnów bez żadnego powodu zaatakowali na ulicy 42-latka, a potem zabrali mu telefon i słuchawki. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie w niedzielny wieczór udali się do jednej z wsi na terenie gminy Chojnów, gdzie został pobity i okradziony mężczyzna. Z relacji poszkodowanego 42-latka wynikało, że kiedy wracał ze sklepu, bez żadnego powodu został zaatakowany przez dwie osoby w kominiarkach. Pokrzywdzony rozpoznał sprawców po ubiorze, gdyż widział ich chwilę wcześniej w sklepie i znał osobiście. Napastnicy przewrócili na ziemię mężczyznę i pobili a następnie zabrali mu telefon i słuchawki - informuje st. sierż. Anna Tersa.

Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Chojnowie. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania dwóch młodych mężczyzn, których wskazał pokrzywdzony. Mężczyźni początkowo nie przyznali się do winy, jednak policjanci znaleźli wiele śladów w mieszkaniu sprawców, które ewidentnie wskazywały na ich winę. 20- latek i 22- latek usłyszeli już zarzut za rozbój i zostali objęci policyjnym dozorem. Mają również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Dozór a co to za kara , może tak do roboty gonić ulice zamiatać Chojnów to jedno z najbrudniejszych miast jakie znam .
zgłoś komentarz
Proszę nie przesadzać z tym brudem,co do śmietników zgoda,ale ulice są raczej czyste.
zgłoś komentarz
Raczej czyste tylko raczej jak patrzę jak są zamiatane to mi się słabo robi ,omiatane samochody tak ciężko postawic znaki z datą zakazu parkowania i porządnie posprzątać. Tak się robi w całej Europie.Ten co się nie zastosuje trudno poszuka auta na parkingu płatnym.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.