Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Jubileuszowy Majowy Festyn Trójki

Autor admin
Data utworzenia: 13 maj 2019, 13:06 Wszystkich komentarzy: 0


Jubileuszowy Majowy Festyn Trójki

Szkoła Podstawowa nr 3 już po raz dwudziesty zaprasza na swoje święto. Majowy Festyn Trójki to coroczna impreza przygotowywana przez całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

- Co roku wydarzenie gromadzi liczną rzeszę sympatyków. Liczymy, że w tym będzie podobnie - informują organizatorzy - Zaplanowane są liczne atrakcje. Gośćmi festynu będą zespół Nashida - Oriental Dance Group oraz Tyberian czyli Tyberiusz Kowalczyk, który będzie współprowadzącym imprezę. W związku z tym, że planowany dochód ma być przeznaczony na wyposażenie pracowni fizyczno-chemicznej w szkole, współorganizatorem festynu jest Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, delegujący na ten czas do szkoły Mobilne Laboratorium Naukowe, które będą obsługiwać studenci z Koła Naukowego Chemików Uniwersytetu Wrocławskiego „Jeż” oraz Koła Naukowego Biologów, którzy na scenie i w kuluarach będą prezentować widowiskowe pokazy.

Uczestnicy festynu będą mogli wziąć udział w pokazach przenośnego planetarium, które rozłoży swoje podwoje. Planowana jest licytacja koszulki koszykarek CCC Polkowice, koszulek i piłki z autografami piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin otrzymanymi od KGHM Zagłębie Lubin i „Fanatycznych Chojnowian” oraz licytacja prac uczniowskich. Na scenie zaprezentują się uczniowie szkoły z piosenkami i występami. Będzie można również degustować pyszne pierogi, gofry i przysmaki z grilla i liczne ciasta. Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu paintballem, czy powspinać, się na dmuchane zamki. Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki przygotowuje dla najmłodszych specjalną strefę zabawy – Kącik Malucha - informują organizatorzy.

Festyn odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 maja. Początek o godzinie 15:00.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.