Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

PZS rozpoczął rekrutację – dlaczego powinna to być szkoła pierwszego wyboru?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 17 maj 2019, 21:19


PZS rozpoczął rekrutację – dlaczego powinna to być szkoła pierwszego wyboru?

Kończysz właśnie gimnazjum lub szkołę podstawową i nie wiesz, na którą szkołę średnią się zdecydować? Zapoznaj się z ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

Wybór szkoły średniej to jedna z najważniejszych decyzji, jaką przychodzi podjąć młodzieży stojącej u progu dorosłości. Ma ona ogromny wpływ na dalsze kształcenie oraz życie, dlatego należy podjąć ją świadomie.

Dlaczego warto zdecydować się na Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie? Przede wszystkim ze względu na bogatą ofertę, jaką proponuje. Szkoła ta doskonale przygotowuje do zdania egzaminów zewnętrznych oraz podjęcia pracy w zawodzie lub kontynuowania nauki na wyższych uczelniach.

Bez wątpienia Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie jest placówką przyjazną uczniowi – panuje tu dobra atmosfera, a innowacyjne podejście do nauczania sprzyja pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu różnego rodzaju talentów. Szkoła posiada dobrze wyposażone pracownie oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Uczniowie zaangażowani są w wiele twórczych i rozwijających projektów zakrojonych na skalę lokalną i ogólnokrajową.

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie oferuje swoim uczniom praktyki zawodowe zarówno w Polsce, jak i za granicą, a także wymiany w ramach programu Erasmus. Młodzież każdego roku wyjeżdża na miesięczne praktyki m.in. do Niemiec, Hiszpanii, Grecji i Włoch. Dzięki temu uczniowie mają szansę nie tylko na pogłębianie wiedzy oraz umiejętności zawodowych i językowych, ale także na poznawanie kultury i obyczajów krajów europejskich.

Ponadto, uczniowie biorą udział w wielu wycieczkach krajoznawczych i edukacyjnych. Mocno angażują się też w życie miasta oraz organizują wiele akcji charytatywnych.

Poniżej prezentujemy kilka kadrów z życia szkoły.


Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie to placówka, która oferuje swoim uczniom nie tylko najwyższy poziom kształcenia i nowocześnie wyposażone sale. Jest to także miejsce, w którym każdy będzie miał możliwość rozwinięcia swoich talentów i zainteresowań. Szkoła mocno stawia na wychowanie w duchu patriotycznym i uczy tolerancji oraz szacunku do świata i ludzi.

Poniżej można zapoznać się ze szczegółowym opisem oferty edukacyjnej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. W tym roku kadra nauczycielska dała kandydatom możliwość wpłynięcia na ostateczny rozwój ich przyszłej edukacji w tej szkole. Podczas składania podania będzie można określić preferowane przedmioty, które miałyby być realizowane w trybie rozszerzonym w klasach o danym profilu. Tym samym kandydaci będą mieli realny wpływ na przebieg swojej edukacji.


FOLDER INFORMACYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

kliknij, aby powiększyć


FOLDER INFORMACYJNY DLA ÓSMOKLASISTÓW

kliknij, aby powiększyć