Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Zobacz zdjęcia z Majowego Festynu Trójki

Autor admin
Data utworzenia: 19 maj 2019, 21:40 Wszystkich komentarzy: 0


Zobacz zdjęcia z Majowego Festynu Trójki

W niedzielę po raz dwudziesty spotkaliśmy się na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 na Majowym Festynie Trójki - corocznej imprezie przygotowywanej przez całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców i pracowników "Trójki". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Organizatorzy jak zawsze zadbali o moc atrakcji - na gości festynu czekały m.in.: liczne stoiska i stragany, występy artystyczne, kącik dla najmłodszych, plenerowe zabawy, stoiska gastronomiczne, konkurencje sportowe czy pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez strażaków z OSP Rokitki. Gościem specjalnym wydarzenia był Tyberiusz Kowalczyk - dawniej strongman, a obecnie zawodnik federacji KSW. Goście festynu - zarówno Ci młodsi jak i starsi - pod okiem Tyberiana mogli rywalizować w dwóch konkurencjach siłaczy - spacerze farmera oraz trzymaniu ciężaru na czas.

Tyberiusz Kowalczyk prowadził również licytacje, z których dochód będzie przekazany na wyposażenie pracowni fizyczno-chemicznej. Warto zaznaczyć, że współorganizatorem festynu jest Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, delegujący na ten czas do szkoły Mobilne Laboratorium Naukowe, które będą obsługiwać studenci z Koła Naukowego Chemików Uniwersytetu Wrocławskiego „Jeż”.


Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się: koszulki koszykarek CCC Polkowice, koszulki i piłki z autografami piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin otrzymanymi od KGHM Zagłębie Lubin i „Fanatycznych Chojnowian” oraz prace uczniów.

W części artystycznej zaprezentowali się m.in.: uczestnicy konkursu piosenki obcojęzycznej, szkolne grupy taneczne i chór, recytatorzy, grupa akrobatyczna Piramida, grupa taneczna Hajdasz i Słodziaki. Gwiazdą wieczoru była amatorski zespół belly dance Nashida Oriental Dance Group.

Poniżej prezentujemy fotorelację z festynu.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.