Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sportowa Olimpiada Przedszkola nr 3 [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 24 maj 2019, 17:22 Wszystkich komentarzy: 0


Sportowa Olimpiada Przedszkola nr 3 [ZDJĘCIA]

Korzystając z zaproszenia jakie otrzymaliśmy od Przedszkola Miejskiego nr 3, gościliśmy dzisiaj na boisku w Parku Piastowskim, gdzie rozegrano sportową olimpiadę przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z zawodów.

W akcji organizowanej pod nazwą "Rozbiegany Przedszkolak" udział wzięły wszystkie grupy z Przedszkola Miejskiego nr 3. Misiaczki, Biedronki, Motylki, Słoneczka, Żabki, Pajacyki, Grzybki oraz rzecz jasna Krasnale zmierzyły się ze sobą w m.in.: biegu z jajkiem na łyżce oraz z kubkiem pełnym wody, biegu z piłką a także skakaniu i przechodzeniu przez szarfę. Nie zabrakło również prawdziwych dyscyplin olimpijskich - zmagania zakończył bowiem prawdziwy bieg sprinterski.

Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwała inicjatorka wydarzenia - Daria Tkaczyszyn-Kałużna.

Zgodnie z olimpijską myślą barona de Coubertina "ważny jest udział, nie zwycięstwo", pamiątkowe medale powędrowały do wszystkich uczestników zmagań. Co więcej do poszczególnych grup trafiły również pudełka z zabawkami.

Najbardziej "rozbiegane przedszkolaki", czyli najlepsi przedszkolni sprinterzy swoje medale i upominki odebrali na podium - nagrody wręczane były m.in. przez przedstawicieli lokalnych samorządów - sekretarz gminy Chojnów Honoratę Tajchman-Rękoś oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Chojnowa Jana Skowrońskiego.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.