Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Walentynki w Cuprum Arena

Dzień Dziecka z portalem chojnow.pl i Bistro u Sabcia [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 01 czerwiec 2019, 13:01 Wszystkich komentarzy: 0


Dzień Dziecka z portalem chojnow.pl i Bistro u Sabcia [WYNIKI KONKURSU]

Weź udział w naszym rodzinnym konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka i wygraj bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w Bistro u Sabcia.

Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony został w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jego celem było upowszechnienie ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Współcześnie to święto każdego z nas, w końcu każdy z nas jest czyimś dzieckiem.

Biorąc udział w naszym konkursie zdobywacie szansę na wygranie bonu o wartości 50 złotych do wykorzystania w Bistro u Sabcia do końca czerwca. Do udziału w zabawie zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców. By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy oznaczyć w komentarzu pod konkursowym postem na facebooku swoje dziecko, lub rodzica którego zabierzemy ze sobą na smaczny poczęstunek.

Przez minione dwa lata, bistro przy ulicy Paderewskiego zyskało sympatię mieszkańców Chojnowa i tym samym swoich stałych klientów. Zawsze miła atmosfera, apetyczne jedzenie i doskonale urządzone wnętrze - to wszystko sprawia, że nie sposób przejść obojętnie obok Bistro u Sabcia.

Zobacz menu Bistro u Sabcia

Na odpowiedzi czekamy do 31 maja, do godziny 23:59. 1 czerwca ogłosimy wyniki.

Wyniki konkursu!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Po odbiór nagrody zapraszamy panią Kamilę Stolarską. Gratulujemy!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.