Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Wędkarski Dzień Dziecka na Dolpakarcie [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 03 czerwiec 2019, 12:14 Wszystkich komentarzy: 0


Wędkarski Dzień Dziecka na Dolpakarcie [ZDJĘCIA]

1 czerwca chojnowskie koła Polskiego Związku Wędkarskiego zorganizowały festyn z okazji Dnia Dziecka. W zabawie udział wzięło ponad 20 dzieci.

Imprezie organizowanej przez chojnowskie koła PZW na stawie "Dolpakart" jak zawsze towarzyszyła prawdziwe wakacyjna atmosfera i udana zabawa. Dzieci rywalizowały między sobą w łowieniu ryb.

- Wędkowanie trwało 2 godziny Następnie przygotowano poczęstunek: pączki i słodycze ufundowane przez radnych powiatu legnickiego Annę Rozmus i Pawła Grabka oraz gorącą kiełbaskę. Po przerwie rozpoczęły się zabawy sportowe, również punktowane. Dzieci rzucały lotkami do tarczy, woreczkami do celu i kolorowymi kółkami. Pogoda była doskonała więc zabawom nie było końca - informują organizatorzy z Koła PZW nr 3 Chojnów Miasto.

Rywalizacja podzielona została na dwie kategorie wiekowe. W grupie młodszej (od 8 do 11 lat) najlepszy rezultat odniósł Kornel Garliński, który zdobył łącznie 1586 pkt. Na kolejnych miejscach (czołowa szóstka) znaleźli się: Szymon Szptecki, Kacper Wawroniak, Krystian Garlinski, Borys Rekieć i Dominik Kulik.

W grupie starszej najlepszy wynik osiągnął Mateusz Chyliński (1312 pkt.), na kolejnych miejscach rywalizację zakończyli: Piotr Malica, Mateusz Śliwa, Nikodem Świetlicki, Igor Równanek oraz Michał Kulik.

Dla najlepszy wędkarzy przygotowane zostały puchary, które zostały ufundowane przez senator Dorotę Czudowską oraz prezesa Lubinpexu Jacka Karwana. Fundatorzy nagród podczas wydarzenia reprezentowani byli przez Adriana Mendela oraz radnego Pawła Grabka. Nagrody - które trafiły do wszystkich uczestników zabawy - ufundowane zostały przez Radę Miasta Chojnowa, posłankę Ewę Szymańską, sklep „Rybka” Grzegorza Brzozowego i sklep „Siedem Życzeń” Agnieszki Piechowiak.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform