Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Drużyna Kamila Bednarka z Łukaszem Sypieniem najlepsza!

Autor admin
Data utworzenia: 07 kwiecień 2012, 22:35 Wszystkich komentarzy: 3


Drużyna Kamila Bednarka z Łukaszem Sypieniem najlepsza!

Wielka Sobota okazała się szczęśliwa dla drużyny Kamila Bednarka w programie „Bitwa na głosy”. Zespół, w składzie którego występuje chojnowianin Łukasz Sypień otrzymał najwięcej SMS-ów od widzów. W tym tygodniu z programem pożegnała się drużyna z Łodzi – zespół Moniki Kuszyńskiej.

W programie przed dzisiejszym odcinkiem było już tylko pięć drużyn: zespół Moniki Kuszyńskiej, Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Meza i Kamila Bednarka. Coraz bliżej finału, rywalizacja coraz większa.

Po wszystkich wykonaniach i ocenach jurorów przyszedł czas na rozstrzygnięcia. Prowadzący Hubert Urbański najpierw ogłosił drużyny, które zebrały najwięcej SMS-owych głosów – najlepsza okazała się drużyna, w której śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień. Gratulujemy!

Kolejny etap programu to mniej przyjemny moment, szczególnie dla jednej z drużyn – ogłoszenie nazwiska trenera, którego drużyna pożegna się z „Bitwą na głosy”. Walka rozegrać miała się pomiędzy drużyną Moniki Kuszyńskiej i Meza, o pozostaniu w programie zadecydować miała dogrywka. W wyniku głosowania widzów z programu odeszła drużyna Moniki Kuszyńskiej.

Cieszy spora popularność drużyny z Brzegu. Zapewne wielu mieszkańców naszego miasta wyczekuje kolejnych odcinków programu „Bitwa na głosy” by przez wiadomość tekstową wspomóc mieszkańca naszego miasta i pozwolić jemu i jego drużynie wciąż śpiewać w programie.

Tak trzymać - głosujmy na drużynę Kamila Bednarka!


Komentarze

Na Bednarka głosują małolaty,a że te w większości oglądają program,to niestety ma szansę wygrać.Moim zdaniem bez sensu jest wszystko przerabiać na regge
zgłoś komentarz
Na Bednarka głosują małolaty,a że te w większości oglądają program,to niestety ma szansę wygrać.Moim zdaniem bez sensu jest wszystko przerabiać na regge
Jesteś w dużym błędzie. Ja nie jestem małolatą a Badnarka cenie za dobry wokal i ciekawą barwę.

A to, że przerabia wszystko na regge, to jest jego znak rozpoznawczy. Nie powinno więc to dziwić. Programu nie oglądam, bo nie podoba mi się jego formuła.

zgłoś komentarz
w programie nie ocenia się śpiewu kierowników drużyn
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform