Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Problemy z wodą w gminie - problemy również w mieście

Autor admin
Data utworzenia: 06 czerwiec 2019, 12:22 Wszystkich komentarzy: 1


Problemy z wodą w gminie - problemy również w mieście

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wystosował kolejny apel do mieszkańców Chojnowa o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody oraz zapowiada kontrole stwierdzające pobór wody poza urządzeniem.

- W związku z panującą w całej Polsce suszą hydrologiczną, która według prognoz meteorologicznych ma trwać przez najbliższe dni oraz znacznym wzrostem zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowej Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej apeluje do mieszkańców miasta Chojnowa o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody. Apelujemy o nieużywanie wody pitnej do: podlewania ogródków i trawników, mycia samochodów, napełniania basenów. Informujemy, że będą prowadzone kontrole stwierdzające pobór wody poza urządzeniem pomiarowym (wodomierzem) - czytamy w komunikacie opublikowanym przez ChZGKiM.

Podobny komunikat w dniu wczorajszym do mieszkańców gminy Chojnów wystosował wójt i dyrektor GZGKiM.

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje ponadto, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który jest dostawcą wody dla ChZGKiM, w dniu dzisiejszym tj. 06.06.2019 r. mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody na terenie całego miasta.


Komentarze

A może by tak w końcu nasłać kontrolę na MZGKiM, co robią w celu poprawy tego stanu,który trwa od lat,bo tylko w naszym mieście i gminie takie cyrki się dzieją. W Legnicy jest także susza a miasto kilka razy większe i jakoś tam nie ma problemów.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.