Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Bistro u Sabcia zaprasza

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 28 czerwiec 2019, 13:26


Bistro u Sabcia zaprasza

Bistro u Sabcia zaprasza wszystkich gości do odwiedzenia i spróbowania nowości w karcie. Od jakiegoś czasu w naszym menu znaleźć można np. obiad ze schabowym tradycyjnym lub grillowaną pierś z kurczaka. Oferujemy wersje z domowymi frytkami oraz surówką lub ryżem i mixem sałat.

Oczywiście, reszta ulubionych dań nadal pozostaje w menu.
Oprócz nowych dań, wprowadziliśmy również ciasta i desery w specjalnej witrynie, tak aby każdy mógł zobaczyć co jest proponowane danego dnia.


W końcu doczekaliśmy się upalnych dni - na naszych wszystkich gości czeka więc ogródek przed lokalem w którym znajdą się miejsca dla rodzin z dziećmi, mniejsze stoliki dla dwojga oraz huśtawki ogrodowe wraz ze stolikami kawowymi. Przygotowaliśmy także miejsce z miską z wodą dla cudownych czworonogów.Oferta letnia wzbogacona jest o lody, desery lodowe, shaki, kawy mrożone, lemoniady, herbaty na zimno z owocami, soki świeżo wyciskane , drinki z martini oraz kolorowe drinki bezalkoholowe.


„Kto się nie rozwija, ten się cofa„ - dlatego cały czas szkolimy się oraz uczymy się nowych rzeczy. Efekty naszych szkoleń są widoczne w Bistro: dyplomy, zaświadczenia, certyfikaty oraz puchary. Dyplomy – dyplomami, puchary – pucharami, ale to opinia naszych gości jest najważniejsza. Za każde miłe słowo oraz liczne pochwały dziękujemy.


Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w lokalu przy ul. I. Paderewskiego 2a. Przyjmujemy zamówienia i rezerwacje pod numerem tel. 790-258-271.


Sklep Bigform