Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 czerwiec 2019, 22:01 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

TRZY KROKI OD SIEBIE

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Dramat z dominującym motywem romansu. Film opowiada historię dwojga nastolatków doświadczonych przez trudną chorobę. Stella i Will chorują na mukowiscydozę i większą część swojego życia spędzają w szpitalu. Ich życie podporządkowane jest wielu rygorystycznym zasadom, których przestrzeganie gwarantuje im dalsze życie. Jedną z takich zasad jest zatrzymywanie dystansu 3 kroków od drugiej osoby, aby uniemożliwić przekazywanie bakterii.

Rodzące się między tym dwojgiem uczucie budzi pragnienie bliskości i chęć złamania reguł. Co wybiorą? Postawią na zdrowie, czy zdecydują się na szaleńczą walkę o miłość? Czy można pokochać kogoś, kogo nawet nie można dotknąć?


GLORIA BELL

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Poruszający komedio-dramat z elementami romansu, w którym w głównej roli zobaczymy Julianne Moore. Film jest szczerą, zabawną, a przy tym niezwykle wzruszającą słodko-gorzką opowieścią o wyzwaniach stojących przed współczesną kobietą. Każda z pań odnajdzie w tej produkcji cząstkę siebie. Cały morał z tego filmu sprowadza się do stwierdzenia, że nie jedyne oczekiwania, jakie należy w życiu spełniać to… te własne. Tylko wtedy możliwe będzie osiągnięcie poczucia spełnienia.


AGENT KOT

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowana komedia dla całej rodziny. Kotka Roxi od lat marzy o tym, by zostać agentką. Gdy w okolicy jej domu dochodzi do serii zuchwałych kradzieży, więc bierze sprawy w swoje pazurki i rozpoczyna sekretną misję. W wyniku intrygi zostaje wplątana w poważną kryminalną sprawę. Z pomocą przychodzą jej przyjaciele, którzy dołączają się do akcji detektywistycznej. Pies, osioł i kogut, pod dowodzeniem kotki Roxi stawiają czoła wielu niebezpieczeństwom podczas walki ze złem i skutecznie tropią bandytów. W pewnym momencie coś jednak pójdzie nie tak… i zwierzaki będą musiały walczyć o swoje dobre imię.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform