Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pożegnanie "Trójki" z klasami ósmymi [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 18 czerwiec 2019, 23:00 Wszystkich komentarzy: 0


Pożegnanie "Trójki" z klasami ósmymi [ZDJĘCIA]

W Domu Schrama - po dziewiętnastoletniej przerwie - odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez klasy ósme Szkoły Podstawowej nr 3. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali.

Absolwenci "Trójki" rozpoczęli wydarzenie od odtańczenia tradycyjnego poloneza. W dalszej części uroczystości przyszedł czas na podsumowania, pożegnania i nagrody dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych uczniów.

- Ten rok był dla nas bardzo ważny ponieważ wróciliśmy do pełnej struktury ośmioklasowej szkoły - komentuje dyrektor Mariusz Szklarz, który podczas uroczystości zwrócił się do uczniów, rodziców i grona pedagogicznego - Był to rok ważny z tego powodu też, że pracowaliśmy bardzo intensywnie nad ósmoklasistami, żeby mogli w tym roku osiągnąć jak najlepsze wyniki podczas testów, sprawdzianów, olimpiad, konkursów - dodaje.

Najważniejszym punktem uroczystej gali było złożenie przysięgi przez absolwentów. Ósmoklasiści zobowiązali się m.in. do: pracy nad sobą, upowszechniania w dorosłym życiu idei humanizmu i tolerancji, dbania o poszanowanie dla prawdziwych wartości, bycia szlachetnym i uczciwym człowiekiem.

- Ktoś kiedyś powiedział, że szkoła i uczniowie przypominają trochę statki i morze. W szkole dzięki nauczycielom uczniowie mogą rozwinąć żagle i potem dzięki małemu podmuchowi płyną przez morza rozwijając swoje żagle i osiągając cele o których marzą. Życzę Wam żebyście mogli zwiedzając ten piękny świat zobaczyć dużo i osiągnąć te cele, które sobie zamierzyliście - powiedział dyrektorzwracając się do uczniów.

Gala absolwentów zakończona została występami artystycznymi w wykonaniu uczniów. Nad przebiegiem uroczystości czuwali wychowawcy klas kończących przygodę ze szkołą podstawową - Ewa Wołoszyn oraz Andrzej Tracz.

Poniżej prezentujemy fotorelację z uroczystości.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.