Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

"Najlepszy" w Chojnowie. Jerzy Górski zainauguruje Wellness Center by Oriflame

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 27 czerwiec 2019, 23:17


"Najlepszy" w Chojnowie. Jerzy Górski zainauguruje Wellness Center by Oriflame

Biuro Regionalne Oriflame w Chojnowie zaprasza na otwarcie Wellness Center. Gościem specjalnym wydarzenia będzie ambasador Wellness by Oriflame Jerzy Górski - pochodzący z Legnicy triathlonista i mistrz świata w podwójnym Ironmanie, którego historię opowiedzianą w filmie "Najlepszy" już wkrótce zobaczyć będziemy mogli w chojnowskim kinie Kultura.

- Przygotowujemy dla Was atrakcje, upominki, poczęstunek - zapowiadają organizatorzy - W tym dniu będziecie mogli zapisać się na bezpłatną analizę składu ciała i testy zdrowia Wellness (opracowane przez m.in. szwedzkich naukowców).

Sportowiec, którego przemiana zainspirowała scenarzystów

Jerzy Górski - gość specjalny spotkania - od 35 lat w sukcesami uprawia triathlon. Swoje największe sukcesy odnosił w latach 90. XX wieku, kiedy to m.in. zdobył tytuł mistrza świata w rozgrywanych w amerykańskim Huntsville zawodach Double Iron Triathlon. Postać Jerzego Górskiego jest przykładem niezwykłej przemiany; zanim rozpoczął sportową karierę był bowiem narkomanem oraz kilkukrotnie przebywał w więzieniu.

Jerzy Górski zaczął "grzać" w wieku 15 lat. Jak sam wspomina, dorastał na przełomie lat 60. i 70., kiedy niewiele można było młodym ludziom w Polsce zaoferować. Stykając się z narkotykami, stykał się z czymś dla siebie nieznanym - nie zdawał sobie sprawy, że wpadnie w potworny nałóg. Morfina, kokaina i heroina wyniszczyła jego organizm... A jednak, dzięki Markowi Kotańskiemu i pobytowi w Monarze udało mi się odbić od dna i przekroczyć granice, które często dla ludzi zdrowych wydają się nieosiągalne.

Niezwykła historia przemiany Jerzego Górskiego stała się inspiracją dla twórców filmu Najlepszy z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Obraz, który na swoim koncie ma m.in. sześć nagród na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, już od 28 do 30 czerwca o godzinie 17:00 będziemy mogli zobaczyć w chojnowskim kinie Kultura.

Kino Kultura - 28 - 30 czerwca 2019, 17:00

Przyjdź i poznaj Jerzego Górskiego

Otwarcie Wellness Center by Oriflame odbędzie się 1 lipca o godzinie 16:00 w Biurze Regionalnym Oriflame przy ul. Chmielnej 17a. Oprócz Jerzego Górskiego swoją obecność na spotkaniu zapowiedział także Tomasz Kalinowski - Wellness Manager Poland. Organizatorzy zapraszają wszystkich - którzy podobnie jak "Najlepszy" - chcą zmienić swój styl życia i swoje nawyki.

- Będziemy Ci wdzięczni za udostępnienie tej informacji i zaproszenie w naszym imieniu tych, dla których zdrowie jest ważne a ich styl życia przypomina nasz i opierają się na 4 filarach zdrowia - aktywności fizycznej, świadomym odżywianiu, pozytywnym nastawieniu i suplementacji. Zmień styl życia! Zmień swoje nawyki, a spadek masy ciała przyjdzie sam. Bez liczenie kalorii, ograniczeń, diet itp. - zachęcają organizatorzy.

Organizator pozyskałostatnie egzemplarze książki "Najlepszy"! Co więcej, na miejscu będzie można stać się właścicielem "Najlepszego" z dedykacją samego mistrza!

Biuro Regionalne Oriflame - 1 lipca 2019, 16:00 - Wstęp wolny.