Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

8. urodziny chojnow.pl: rozdajemy bony do Mrówki! [WYNIKI KONKURSU]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 22 czerwiec 2019, 12:44


8. urodziny chojnow.pl: rozdajemy bony do Mrówki! [WYNIKI KONKURSU]

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach ósmych urodzin portalu chojnow.pl. Tym razem do wygrania są dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w markecie budowlanym Mrówka w Chojnowie.

Aby zdobyć szansę na nagrodę, wystarczy w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

W jaki sposób firmy mogą reklamować się na portalu chojnow.pl?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 23 czerwca, do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Bony o wartości 50 zł do wykorzystania w markecie budowlanym Mrówka w Chojnowie otrzymują Renata Ardeli oraz Agnieszka Faber-Krzyśków.

Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji przy ul. Kościuszki 28.Nagrodę w konkursie przekazał

market budowlany

MRÓWKA

ul. Zielona 2

Tel. 76 887 40 46

http://mrowka-chojnow.pl/Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.