Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

SP Krzywa: najważniejsze wydarzenia z ostatnich tygodni

Autor Kasia_
Data utworzenia: 22 czerwiec 2019, 16:28 Wszystkich komentarzy: 0


SP Krzywa: najważniejsze wydarzenia z ostatnich tygodni

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW


Uroczystość pożegnania ósmoklasistów otworzyła Pani Dyrektor Jolanta Bekaluk-Pyrz. W swoim przemówieniu pogratulowała sukcesów wszystkim absolwentom, uczniom i ich rodzicom, zachęcała do podejmowania nowych wyzwań oraz życzyła wytrwałości, odwagi i mądrości.

Wychowawcy klas wręczyli nagrody uczniom z najwyższymi średnimi, a rodzicom listy gratulacyjne oraz podziękowania za wszelką pomoc na rzecz szkoły.

Ósmoklasiści przygotowali niezwykle wzruszający program pod hasłem "To, co otrzymałem w latach szkolnych, do dzisiaj owocuje w moim życiu", który uzupełniła prezentacja multimedialna podsumowująca osiem lat życia w szkole. Nastąpiło oficjalne przekazanie sztandaru szkoły przez absolwentów uczniom klas młodszych, którzy od nowego roku szkolnego będą godnie reprezentować społeczność uczniowską.

***

KOLEJNEJNA NOMINACJA NA STANOWISKO DYREKTORA SP KRZYWA

Grono Pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzywej składają serdeczne gratulacje pani Jolancie Bekaluk-Pyrz z okazji kolejnej nominacji na stanowisko dyrektora SP w Krzywej.

Pani zaangażowanie zmienia postawy uczniów, pozwala dostrzec i wzmacniać sukces każdego wychowanka, rozwija zainteresowania, uczy bycia twórczymi, a zatem uczy wszystkiego tego, co prowadzi do osiągnięcia sukcesu i radzenia sobie z napotkanymi trudnościami.

Życzymy Pani owocnej realizacji wszelkich zamierzeń, szczęścia osobistego, pielęgnowania pięknych wartości i sukcesów w kolejnych latach pracy podczas poszukiwania tego, co dobre, prawe i mądre.


***

MISTRZ ORTOGRAFII

Podczas XVI Chojnowskiego Dyktanda Szkołę Podstawową w Krzywej reprezentował uczeń klasy IV Łukasz Krężel, który w swojej kategorii wiekowej zajął 9. miejsce. Znalezienie się w pierwszej dziesiątce Mistrzów Ortografii Ziemi Chojnowskiej jest ogromnym sukcesem naszego ucznia.


***

CZYTELNICZKA NA MEDAL

Marcelina Parzygnat, uczennica klasy VII, zajęła I miejsce w konkursie czytelniczym „Czytelnik na medal”, organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krzywej.


***

MISTRZOSTWA POLSKI PŁYWAJĄCYCH MODELI REDUKCYJNYCH

Uczennica klasy VI, Aleksandra Porczak, wzięła udział w LXVII Mistrzostwach Polski Pływających Modeli Redukcyjnych w Rokitkach i zajęła wysokie VII miejsce.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.