Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Podsumowanie sezonu w klasie okręgowej

Autor Kasia_
Data utworzenia: 25 czerwiec 2019, 20:29 Wszystkich komentarzy: 1


Podsumowanie sezonu w klasie okręgowej

Niedzielne mecze były ostatnią kolejką o mistrzostwo klasy okręgowej w sezonie 2018/2019. Zespoły reprezentujące ziemię chojnowską odnotowały najsłabszy sezon od lat, zajmując dwa ostatnie miejsca, czyli 15. i 16 pozycję w tabeli.

Chojnowianka Chojnów do przedostatniej kolejki walczyła o utrzymanie.
O pozostanie w lidze konkurowała z Hutą Przemków, która w ostatnich kolejkach zaczęła punktować i piąć się w tabeli kosztem Chojnowianki. Braki kadrowe biało-niebieskich nie pozwoliły na urwanie punktów w ostatnich meczach przeciwko Legnickiemu Polu, Kuźni Jawor czy Konfeksowi.

Czarni Rokitki natomiast swoją szansę na pozostanie w klasie okręgowej stracili już kilka kolejek temu. Ostatnie mecze rozgrywali z zespołami z góry tabeli, więc wyniki nie napawały optymizmem. W przerwie wiosennej liczono na wzmocnienie składu i utrzymanie ligi. Planów nie udało się jednak zrealizować i Czarni Rokitki po kilku sezonach w klasie okręgowej spadają do klasy A.

Ostateczna decyzja odnośnie spadków należy do OZPN Legnica, lecz zgodnie z regulaminem, z rozgrywkami w klasie okręgowej żegna się i Chojnowianka i Czarni.

Przeczytaj również:

Podsumowanie sezonu w klasie A

Podsumowanie sezonu w klasie B


Komentarze

Przykra sprawa z tym futbolem na ziemi chojnowskiej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.