Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Chojnów pierwszym przystankiem Zagłębie On Tour

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2019, 10:31 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów pierwszym przystankiem Zagłębie On Tour

30 czerwca rusza Zagłębie on Tour - nowy projekt Zagłębia Lubin skierowany do sympatyków klubu. W ciągu dwunastu najbliższych miesięcy, przedstawiciele klubu odwiedzą dwanaście miejscowości w naszym regionie - inauguracyjne spotkanie odbędzie się w Chojnowie - mieście, które od wielu lat posiada grupę zagorzałych kibiców, wspierających "Miedziowych" na dobre i złe.

- Niedzielną wizytę rozpoczniemy o godzinie 13:00 w chojnowskim Rynku. Podczas spotkania przewidzianych jest wiele atrakacji w "miedziowym" klimacie m.in. strefa animacji, spotkanie z ulubieńcem lubińskiej publiczności Krecikiem, czy wiele konkursów z nagrodami. W evencie uczestniczył będzie przedstawiciel Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Kacper Laskowski. 17-letni zawodnik, który miał już okazję zadebiutować w drużynie trzecioligowych rezerw pochodzi z Chojnowa i wraz z nami zainauguruje pierwszy przystanek Zagłębie On Tour! - czytamy na stronie Zagłębia Lubin.

W kolejnych miejscowościach przedstawiciele "Miedziowych" odwiedzą: Bolesławiec, Zieloną Górę, Rudną, Prochowice, Chocianów, Ścinawę, Lwówek, Wschowę, Złotoryję, Polkowice i Górę.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.