Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Gmina Chojnów zaprasza do celebracji aktywności i zdrowego trybu życia w Goliszowie

Autor admin
Data utworzenia: 01 lipiec 2019, 12:42 Wszystkich komentarzy: 0


Gmina Chojnów zaprasza do celebracji aktywności i zdrowego trybu życia w Goliszowie

7 lipca boisko sportowe w Goliszowie gościć będzie kolejną edycję gminnego Święta Sportu i Zdrowia. Organizatorzy zapraszają na zmagania w m.in.: piłce siatkowej, szachach, biegach, jeździe na rowerze stacjonarnym czy piłce nożnej.

- W tym roku powracamy do Goliszowa, gdzie podejmiemy się wszystkim dobrze znanych zmagań m.in. w przenoszeniu walizek, rzucie beretem czy rodzinnych skokach na piłce. Podczas wydarzenia będziemy mogli obejrzeć dwa mecze piłkarskie „Mewa” Goliszów - „Iskra” Niedźwiedzice oraz "Płomień” Michów - ”Sokół” Krzywa. Nie zabraknie również rozgrywek szachistów. Nowością, która może zainteresować amatorów biegania będzie otwarty trening biegowy na dystansie 8 km. Grupa Rozbiegani Chojnów zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w akcję. Formuła biegu jest luźna i jak zapewniają organizatorzy skierowana zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. "Można maszerować, biec lub nawet iść z kijkami" - zachęca członek grupy Rozbiegani Chojnów. "Trening nakierowany będzie na propagowanie biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej" - dodaje. Trening biegowy będzie próbą przed zaplanowanym na przyszły rok pierwszym profesjonalnym wydarzeniem sportowym związanym z bieganiem organizowanym w Gminie Chojnów - czytamy w zapowiedzi opublikowanej przez organizatorów.

Zmagania sportowe rozpoczną się o godzinie 11:00 od turnieju piłki siatkowej. Na zakończenie zaplanowano pokaz strażacki oraz pokaz pierwszej pomocy. Poniżej prezentujemy plan imprezy:Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform