Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Program "Sprawny uczeń" – stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 13 kwiecień 2012, 09:07 Wszystkich komentarzy: 0


Program "Sprawny uczeń" – stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Samorząd Województwa Dolnośląskiego dostrzegając ogromną potrzebę dalszego wyrównywania szans edukacyjnych młodego pokolenia osób niepełnosprawnych pragnie w ramach kontynuacji programu pn. "Sprawny uczeń" wpierać w roku szkolnym 2012/2013 niepełnosprawnych uczniów z terenu Dolnego Śląska poprzez jednorazowe stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stypendia kierowane są do uczniów z niepełnosprawnością realizujących obowiązek szkolny na poziomie szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych (z wyłączeniem szkół policealnych) zamieszkujących na obszarze województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, w których miesięczny dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 351 zł. Wysokość jednorazowego stypendium na rok szkolny 2012/2013 wynosi 1000 zł na niepełnosprawnego ucznia.

Wnioski należy składać na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w terminie od dnia 2 kwietnia 2012 r. do dnia 31 maja 2012 r.

Szczegółowe warunki przyznawania jednorazowych stypendiów oraz tryb postępowania w tych sprawach zamieszczone są na stronie internetowej www.niepelnosprawni.dolnyslask.pl


źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform