Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Program "Sprawny uczeń" – stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Author: Powiat Legnicki
Creation date: 13 April 2012, 09:07 All comments: 0


Program "Sprawny uczeń" – stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Samorząd Województwa Dolnośląskiego dostrzegając ogromną potrzebę dalszego wyrównywania szans edukacyjnych młodego pokolenia osób niepełnosprawnych pragnie w ramach kontynuacji programu pn. "Sprawny uczeń" wpierać w roku szkolnym 2012/2013 niepełnosprawnych uczniów z terenu Dolnego Śląska poprzez jednorazowe stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stypendia kierowane są do uczniów z niepełnosprawnością realizujących obowiązek szkolny na poziomie szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych (z wyłączeniem szkół policealnych) zamieszkujących na obszarze województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, w których miesięczny dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 351 zł. Wysokość jednorazowego stypendium na rok szkolny 2012/2013 wynosi 1000 zł na niepełnosprawnego ucznia.

Wnioski należy składać na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w terminie od dnia 2 kwietnia 2012 r. do dnia 31 maja 2012 r.

Szczegółowe warunki przyznawania jednorazowych stypendiów oraz tryb postępowania w tych sprawach zamieszczone są na stronie internetowej www.niepelnosprawni.dolnyslask.pl


źródło: powiat-legnicki.euComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.