Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Międzynarodowe oraz Ogólnopolskie zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

Autor admin
Data utworzenia: 12 kwiecień 2012, 14:58 Wszystkich komentarzy: 1


Międzynarodowe  oraz Ogólnopolskie zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

W najbliższy weekend (14 i 15 bm.) w pobliskiej Jaroszówce nie lada gratka dla wszystkich miłośników rozgrywek konnych. W Ośrodku Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbędą się pierwsze w Polsce w tym sezonie międzynarodowe oraz ogólnopolskie zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Zawody przeprowadzone będą w formule dwudniowej. Pierwszego dnia odbędzie się ujeżdżanie i parkour, drugiego zaś – kros. Zapowiedzianych jest 180 par startowych z Polski, Czech, Lity i Estonii. Zawodnicy konkurować będą ze sobą w czterech klasach - WKKW CIC*, CIC1*, P i L.

Kibice, którzy w najbliższy weekend zjawią się w Jaroszówce dodatkowo będą mogli liczyć na takie atrakcje jak dmuchane zamki, przejażdżki na kucyku, słodkości oraz potrawy z grilla serwowane przez „Oberże”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na zawody, które rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:00. Wręczenie nagród w niedzielę około godziny 16:00. To wspaniała propozycja na spędzenie weekendu!


źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Propozycja spędzenia wolnego czasu może i fajna,tylko wątpię by ktoś chciał oglądać zawody o 9 rano przy kilku stopniach temperatury.Oczywiście Jaroszówka ma pecha,bo tu rozpoczyna sie sezon
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform