Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

„Super bilet” okazją na tanie podróżowanie!

Autor admin
Data utworzenia: 13 kwiecień 2012, 10:14 Wszystkich komentarzy: 0


„Super bilet” okazją na tanie podróżowanie!

Z Wrocławia do Warszawy za 29 zł? Czemu nie! Skorzystaj z oferty „Super bilet” dotyczącej pociągów ekspresowych (Ex) oraz Express Intercity (EIC) i zarezerwuj bilet w niesamowicie niskiej cenie!

W nowej ofercie PKP Intercity dostępne są cztery stopnie cenowe. Najszybsi kupią bilety za 29 zł, gdy te się skończą ich cena podskoczy do 39 zł, następne kosztować będą 59 zł, a ostatnie –79 zł. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona, jednak w porównaniu do poprzedniej oferty powiększono ich liczbę, w niektórych przypadkach nawet trzykrotnie.

Oferta „Super bilet” dotyczy wybranych połączeń, objętych promocją. Ich cena nie zależy od długości przejazdu, ani posiadanych przez pasażera ulg. Działa w myśl zasady: „kto pierwszy ten lepszy”, przypomina system sprzedaży biletów w liniach lotniczych – im wcześniej zaplanuje się podróż, tym taniej można ją odbyć.

„Super bilet” kupić można tylko za pośrednictwem strony internetowej www.intercity.pl, najwcześniej 30 dni, najpóźniej – 3 dni przed planowaną podróżą. Każdy bilet jest imienny, przy kontroli niezbędne jest zatem posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. „Super bilet” upoważnia do korzystania z wagonów klasy drugiej.

Źródło: lca.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform