Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Marsz zachęcający mieszkańców Chojnowa do wzięcia udziału w Dniu Dawcy Szpiku

Autor admin
Data utworzenia: 13 kwiecień 2012, 15:36 Wszystkich komentarzy: 5


Marsz zachęcający mieszkańców Chojnowa do wzięcia udziału w Dniu Dawcy Szpiku

Dziś po godzinie 14:00 w centrum Chojnowa odbył się marsz, mający zachęcić mieszkańców miasta do wzięcia udziału w Dniu Dawcy Szpiku. W akcji udział wzięła pani prezes "Niebieskiego Parasola" – Małgorzata Członka, Burmistrz Miasta – Jan Serkies, pracownicy chojnowskiego Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego oraz uczniowie miejscowych szkół z nauczycielami.

Marsz szedł ulicami miasta w eskorcie radiowozu policyjnego. Punktem startowym był Urząd Miejski w Chojnowie, celem – Duży Kościół p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Uczniowie biorący udział w akcji wręczali przechodniom oraz pracownikom pobliskich sklepów plakaty reklamujące Dzień Dawcy Szpiku zachęcając do stawienia się w najbliższą niedzielę w Niebieskim Parasolu.

Przypomnijmy – Dzień Dawcy Szpiku w Chojnowie odbędzie się Dolnośląskim Ośrodku Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnym „Niebieski Parasol” w godzinach 10:00 – 16:00. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa!

Przeczytaj więcej: Pomagając innym – pomagasz sobie. Dzień Dawcy Szpiku w Chojnowie
Komentarze

widzialem ich jak szli zza szyby samochodu, fajny pomysl. szkoda tylko, ze w tak wczesnych godzinach.

ciekaw jestem czy mlodziez by przyszla na pochod gdyby nie presja nauczycieli w szkolach.
zgłoś komentarz
Czy ktoś z chojnowa się wybiera bo ja mam trochę obawy nie wiem czy słuszne
zgłoś komentarz
Ja tam idę, nie ma co! Jak się znajdzie bliźniaka genetycznego można uratować mu życie jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pamiętajmy jednak,że to działa w dwie strony. Fajna inicjatywa.
zgłoś komentarz
To wszystko to pic na wodę fotomontaż. Ja jak w zeszłym roku honorowo zdawałem próbki krwi na szpik kostny, to mi pani y krwiodawstwa powiedziała że "dadzą odpowiedź czy się nadaję jak się znajdą pieniądze na badania, może za pół roku...albo dalej" paranoja!!! BRAK PIENIĘDZY NA RATOWANIE ŻYCIA, GDZIE LICZY SIĘ KAŻDY DZIEŃ, a na fundusz kościelny dla panów w sukienkach to jest. Tutaj Pan Janek Obiecanek robi sobie kapitał polityczny. Ciekaw jestem czy jak ktoś zda próbki to po jakim czasie dostanie odpowiedź?
zgłoś komentarz
I właśnie tego sie obawiam że to trochę sciema. tak samo było z bezpłatnym badaniem nerek w legnicy.sciema i tworzenie baz danych. z chojnowa gnalam aby zrobić poziom kreatyniny ,który w chojnowie można zrobić za 6zł a przez telefon pani obiecała że będzie jeszcze inne badanie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform