Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 16 sierpień 2019, 12:08 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

NA BANK SIĘ UDA

piątek, godz. 16.00; 18.00

sobota, godz. 16.00; 18.00

niedziela, godz. 16.00; 18.00

Polska komedia z elementami kryminału w reżyserii Szymona Jakubowskiego. W rolach głównych wystąpią Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency oraz Maciej Stuhr. W tym filmie znajdziecie wszystko, co potrzebne do dobrej rozrywki – dobrze zaplanowaną akcję, wyraziste postaci oraz humorystyczne dialogi.

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank – mają świetny plan, niezbędny sprzęt i broń. Włamują się do podziemnego sejfu. Gdy policja przyjeżdża na miejsce, okazuje się, że… nic nie zginęło. Ale czy na pewno? Jak zakończy się ta historia? Mężczyźni zostaną bogaci, czy trafią do więziennej celi?ANNABELLE WRACA DO DOMU

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Kolejna odsłona kultowej historii o lalce, która jest siedliskiem największego zła. Demonologowie Ed i Lorraine Warrenowie chcą uniemożliwić Annabelle funkcjonowanie, dlatego zamykają ją w specjalnej gablocie w swoim domu. Pod nieobecność Warrenów w domu, w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń lalka wydostaje się na zewnątrz i zaczyna przyciągać do siebie złowieszcze duchy. Czy 10-letnia córka demonologów poradzi sobie z tak dużym zagrożeniem?
WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2

sobota, godz. 14.00

niedziela, godz. 14.00

Film animowany dla całej rodziny. Głosu bajkowym postaciom użyczyli m.in. Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha.

Bajka ma dość nietypowy motyw przewodni – tu wilk i owce żyją w zgodzie. Ich sielankę zakłóci jednak wrogi przywódca wilczego stada, któremu nie podoba się, że przedstawiciel jego gatunku zaprzyjaźnił się z owcami.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform