Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Drużyna Kamila Bednarka ponownie najlepsza!

Autor admin
Data utworzenia: 14 kwiecień 2012, 22:38 Wszystkich komentarzy: 0


Drużyna Kamila Bednarka ponownie najlepsza!

Po raz kolejny drużyna Kamila Bednarka z chojnowianinem Łukaszem Sypieniem w składzie zdobyła najwięcej głosów w odcinku programu „Bitwa na głosy”. Gratulujemy!

Dzisiejszy odcinek z racji pozostania w programie tylko czterech drużyn umożliwił zespołom na więcej występów. Mogliśmy dwukrotnie usłyszeć każdą z drużyn, w tym również tę z Brzegu – Kamila Bednarka, w której szeregach występuje Łukasz Sypień.

Odcinek tradycyjnie już zaczął się od wspólnego występu wszystkich zespołów. Tym razem usłyszeliśmy utwór The Black Eyed Peas - „Let's Get It Started”.

Tuż po przyszła pora na pojedyncze wykony. Chojnowian zapewne najbardziej interesowała drużyna Łukasza Sypienia, która za pierwszym razem zaprezentowała utwór „California Dreamin” zespołu The Mamas & The Papas. Drugi ich występ to kawałek „All Star” Smash Mouth. Oba wykonania zostały pochwalone przez ekspertów, czyli Alicję Węgorzewską, Sonię Bohasiewicz i Zbigniewa Zamachowskiego. Brawo!

Po wszystkich wykonania przyszedł czas na rozstrzygnięcia. Prowadzący Hubert Urbański zaczął od zwycięzców. Drugie miejsce zajęła drużyna Ryszarda Rynkowskiego, zaś pierwsze jak wspomnieliśmy wyżej – zespół z Brzegu, ekipa Kamila Bednarka z Łukaszem Sypieniem!

Po chwilach radości przyszedł czas na smutny moment – ogłoszenie dzisiejszego przegranego. 14 kwietnia 2012 z programem „Bitwa na głosy” pożegnała się drużyna Janusza Panasewicza. Tym samym poznaliśmy najlepszą trójkę programu – zespół Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego oraz Mezo.

Jak myślicie – kto wygra cały program? Odnosząca dotychczas najwięcej zwycięstw w poszczególnych programach drużyna Kamila Bednarka, depcząca mu po piętach ekipa Ryszarda Rynkowskiego, czy może zespół z Poznania – Mezo, która okaże się czarnym koniem? My trzymamy kciuki za Łukasza Sypienia, powodzenia!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform