Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Policja podsumowuje długi sierpniowy weekend. Śmiertelny wypadek w Goliszowie

Autor admin
Data utworzenia: 20 sierpień 2019, 10:00 Wszystkich komentarzy: 0


Policja podsumowuje długi sierpniowy weekend. Śmiertelny wypadek w Goliszowie

Policja podsumowuje długi weekend. Od 14 do 18 sierpnia na terenie powiatu legnickiego doszło do 27 zdarzeń drogowych, w tym 2 wypadków, w których zginęła 1 osoba i jedna została ranna. Funkcjonariusze zatrzymali 8 nietrzeźwych i pod wpływem narkotyków kierujących.

- Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 17 sierpnia br. o godzinie 1.35 w Goliszowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Alfa Romeo jadąc prostym odcinkiem drogi zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. 31-letni pasażer tego pojazdu poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego została pobrana mu krew do dalszych badań na zawartość alkoholi i narkotyków - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert.

Policjanci w trakcie długiego weekendu i wzmożonych działań kontrolnych, ujawnili i zatrzymali 8 osób, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu oraz narkotyków.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.