Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Konradówka walczy w plebiscycie Radia Wrocław. Ostatni dzień głosowania

Autor admin
Data utworzenia: 23 sierpień 2019, 11:54 Wszystkich komentarzy: 0


Konradówka walczy w plebiscycie Radia Wrocław. Ostatni dzień głosowania

Do 24 sierpnia trwa głosowanie w plebiscycie TOP5 wiejskich inicjatyw organizowanego przez Radio Wrocław. Wśród wyróżnionych miejscowości znalazła się także Konradówka, która od kilku lat promuje się jako Rogata Wieś.

Jak zaznaczają organizatorzy plebiscytu, aktywiści z innych części kraju właśnie u nas uczą się jak promować walory swoich regionów. Przykładami dolnośląskich wsi, które tętnią życiem i zapraszają turystów są: Chwałowice, Opawa, Legnickie Pole, Stary Wielisław i rzecz jasna Konradówka.

- W tej wsi mieszkańców co rano nie budzi kogut... a mucząca krowa - czytamy w opisie - Wiele lat temu z powodu ukształtowania terenu mieszkańcy wsi Konradówka postawili na rogi. Chcieli wykorzystać wszechobecne pastwiska i tak powstała Rogata Wieś. Hodują krowy, barany i kozy, a odwiedzającym gwarantują niezapomnianą byczą przygodę.

Codziennie można oddać głos. Zwycięża klub, który uzbiera najwięcej głosów. Głosowanie na stronie Radia Wrocław potrwa do 24 sierpnia do godziny 15.30 Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

źródło: Radio Wrocław


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.