Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

Autor admin
Data utworzenia: 27 sierpień 2019, 14:04 Wszystkich komentarzy: 3


Pierwsi użytkownicy na chojnowskiej ściance wspinaczkowej

W parku przy chojnowskim Domu Kultury oddano do użytku niewielką ściankę wspinaczkową. Obiekt, który jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, został zrealizowany dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens”

O planach realizacji w Chojnowie ścianki wspinaczkowej informowaliśmy w maju.

- Wykonanie ścianki możliwe było dzięki grantowi finansowemu pozyskanemu przez Uczniowski Klub Sportowy „Oriens” w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Umowa opiewająca na kwotę 25.600 zł na realizację tego zadania została podpisana z dysponentem środków - Stowarzyszeniem LGD „Wrzosowa Kraina”. Dzięki tym środkom została wykonana nowoczesna ścianka o wysokości nie przekraczającej 2,5 m, na której dzieci i młodzież mogą próbować swoich sił we wspinaczce - informuje Urząd Miejski.

Jeszcze dziś przy ściance wspinaczkowej trwały ostatnie prace kosmetyczne. Świeżo oddany do użytku obiekt przyciąga już swoich pierwszych użytkowników.Komentarze

25 tys.za coś takiego-ech.To ma być dla dzieci?,a gdzie bezpieczeństwo?,przecież jak dziecko spadnie stamtąd,to może się skończyć tragicznie.
zgłoś komentarz
Z drzewa też można spaść...
zgłoś komentarz
Ale dzieci legalnie nie powinny chodzić po drzewach,a to jest legalnie dla nich zrobione.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform