Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Weź udział w naszej zabawie. Do wygrania gadżety i profil w ogólnopolskim katalogu branżowym

Author: Partnerstwo
Creation date: 31 August 2019, 12:21


Weź udział w naszej zabawie. Do wygrania gadżety i profil w ogólnopolskim katalogu branżowym

Ogólnopolski katalog branżowy BiznesWregionie.pl zaprasza do udziału w konkursie.

Polub profil i oznacz w komentarzu firmę godną polecenia oraz przybliż nam jej ofertę... Komentując zdobywasz szansę na komplet atrakcyjnych i funkcjonalnych gadżetów reklamowych

Ponadto dla firmy, która zostanie oznaczona w komentarzu dodamy bezpłatną prezentację w ogólnopolskim katalogu branżowym bizneswregionie.pl oraz rabat w wysokości 40% na czas nieokreślony na pozostałe usługi.


Czym jest katalog bizneswregionie.pl?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy miejsce do prezentacji ogłoszeń biznesowych firm i instytucji z całej Polski, zarówno na rynku lokalnym jak i sieci. Użytkownikami portalu są firmy prezentujące swoje bieżące oferty i osoby prywatne zainteresowane korzystaniem z ofert biznesowych, polecaniem i promowaniem ogłoszeń w social media.

Ok. 90% odsłon serwisu odbywa się za pośrednictwem wyszukanych linków do profili firm/ofert wyświetlonych w wyszukiwarkach internetowych. Ze względu na wzrost ilości prezentacji firm i ofert, stale wzrasta poziom pozycjonowania w wyszukiwarkach. Wg. statystyk Google Analytics odnotowujemy również stały wzrost ilości użytkowników i odsłon.

Biorąc udział w naszej zabawie, możesz zapewnić polecanej przez siebie firmie widoczność w wyszukiwarkach i ogólnopolskim katalogu oraz reklamę pod naszym postem konkursowym.

Co trzeba zrobić?

Zanim weźmiesz udział w konkursie:

- zapraszamy do polubienia profilu katalogu branżowego bizneswregionie.pl

Następnie w komentarzu po konkursowym postem na naszym profilu facebookowym oznacz firmę godną polecenia oraz przybliż nam jej ofertę...

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 2 września, do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.

Po odbiór nagrody zapraszamy panią Natalię Poszwińską. Gratulujemy!


Katalog branżowy, umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy/instytucji i bieżących ofert w gronie firm ze swojego regionu oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Każda zarejestrowana firma/instytucja może aktualizować profil, dodawać bieżące oferty, zmieniać reklamy i promocje, udostępniać oferty biznesowe na social media, polecać kontrahentów, wysyłać zapytania mailem oraz obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila.

Sprawdź sam jak to działa na:

bizneswregionie.pl


Sklep Bigform