Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Usterka gazociągu przy ul. Kolejowej, prace naprawcze nadal trwają

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 kwiecień 2012, 11:51 Wszystkich komentarzy: 3


Usterka gazociągu przy ul. Kolejowej, prace naprawcze nadal trwają

W dniu dzisiejszym około godziny 10:00 wskutek prowadzonych prac ziemnych uszkodzona została rura gazowa. Całe zdarzenie było bardzo niebezpieczne i zagrażało wybuchem. Uszkodzony element rurociągu znajduje się po prawej stronie wiaduktu przy ul. Kolejowej. Na miejsce przyjechało pogotowie gazowe, straż pożarna oraz policja. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a gaz odcięty. Cała akcja przebiegała bardzo sprawnie, z ruchu wykluczone zostały ulice: Kościuszki oraz ul. Dworcowa. Nad płynnością ruchu czuwali strażacy, którzy kierowali samochody objazdami. Na czas usuwania usterki zatrzymano również pociągi, z uwagi na zagrożenie wybuchu.

W chwili obecnej gaz został odcięty i wymieniany jest rurociąg. Nie przewidywane są problemy w dostawach gazu. Pracownicy pogotowia gazowego informują, ze 95% gospodarstw domowych nie odczuje problemów związanych z usterką.

Komentarze

Dobrze, ze Burmistrz był na miejscu. To jest bardzo ważne. Na pewno jego obecność zmobilizowała wszystkich do bardzo ciężkiej pracy i szybkiego usunięcia usterki.
zgłoś komentarz
Prawdziwy gospodarz z naszego Burmistrza!
zgłoś komentarz
No prawdziwy gospodarz! Na ostatnim zdjęciu wyraźnie widać, że Pan w prochowcu coś mówi do odchodzącej Pani (uciekającej z obawy przed wybuchem). Jak myślicie co do niej mówi? Może: "Nie lękaj się kobieto sytuacja jest opanowana, będzie dobrze." Warto zwrócić uwagę na Panią, która stoi obok z pieskiem. Jak widać jest zauroczona Panem w czarnym prochowcu - stoi na baczność i śledzi każdy jego ruch, rozpływa się nad każdym jego słowem. I taka powinna być postawa każdego mieszkańca Chojnowa :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.