Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

OSP Rokitki zaprasza na spotkanie z myśliwym i do wspólnego sprzątania świata

Author: OSP Rokitki
Creation date: 18 September 2019, 13:53 All comments: 0


OSP Rokitki zaprasza na spotkanie z myśliwym i do wspólnego sprzątania świata

Strażacy z OSP Rokitki zapraszają na spotkanie z myśliwym i do wspólnego sprzątania świata...

Jak prowadzić gospodarkę łowiecką, dbając jednocześnie o ochronę środowiska?

Polowania sięgają epoki człowieka pierwotnego. Oprócz zbieractwa i rybołówstwa były podstawowym źródłem pożywienia, materiałów na odzież, ocieplanie szałasów, grot i broń.

Chcesz się dowiedzieć więcej o gospodarce łowieckiej, tradycjach myśliwskich i ochronie środowiska naturalnego, OSP Rokitki zaprasza na spotkanie z myśliwym w piątek, 20 września o godzinie 17:00, w remizie strażackiej.

Czy uda się nam uporządkować świat?

W sobotę, 21 września, o godzinie 12:00 druhowie oraz Rada Sołecka Rokitek zapraszają do wspólnego sprzątania Świata oraz na ognisko. Zbiórka na boisku LZS o godzinie 12:00. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt oraz kiełbaski. Dołącz do nas z rodziną! Spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku.

Akcje organizowane w ramach projektu OSP pn. „Rokitki to MY. Dbam o to, co mam.” Projekt jest realizowany dzięki dotacji z Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacja „Wrzosowa Kraina” oraz Nadleśnictwa Złotoryja.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform