Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 19 wrzesień 2019, 18:45 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

PIŁSUDSKI

piątek, godz. 18.00; 20.00

sobota, godz. 18.00; 20.00

niedziela, godz. 18.00; 20.00

Dramat historyczny w reżyserii i ze scenariuszem Michała Rosa. W rolach głównych na ekranie zobaczymy takie gwiazdy, jak Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Jan Marczewski, Józef Pawłowski oraz Tomasz Schuchardt.

Film pokazuje życie marszałka Józefa Piłsudskiego po roku 1901, kiedy to uciekł ze szpitala psychiatrycznego i stanął na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Odzyskanie wolnej Ojczyzny stało się jego życiowym celem, do którego realizacji wykorzystał wszelkie możliwe sposoby: organizował zamachy na carskich urzędników i oficerów, szmuglował materiały wybuchowe czy przewodził zuchwałym napadem na pociąg. Czyny te sprawiły, że przez członków Polskiej Partii Socjalistycznej został uznany za terrorystę.

Piłsudski na polu walki jest nieugięty, natomiast w życiu prywatnym poddaje się namiętnym uczuciom – jego serce jest rozdarte między żoną i kochanką. „Piłsudski” jest więc nie tylko kinem awanturniczym, ale też pokazuje płomienny romans. Warto poznać tę historię!PLAYMOBILE: FILM

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film przygodowy dedykowany całej rodzinie. Głównymi bohaterami tego filmu są… klocki Lego! Mały Charlie wierzy, że gdzieś w magicznym świecie istnieje kraina, w której żyją ludziki Playmobil. Szybko okazuje się, że chłopiec ma rację i kraina naprawdę istnieje. Po odkryciu magicznego portalu, Charlie przemienia się w figurkę playmobile i przenosi się do świata Lego. Na ratunek rusza mu jego starsza siostra. Czy uda jej się wydostać brata z niewoli? Jak poradzi sobie w magicznej krainie zabawek? Czeka ją wiele przygód i niesamowitych zdarzeń. Dziewczyna szybko przekona się, że najważniejsze, to wierzyć w siebie!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform