Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

After Party i Camasutra na 13. urodziny Galerii Piastów!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 październik 2019, 10:09


After Party i Camasutra na 13. urodziny Galerii Piastów!

Już w sobotę 19 października o godzinie 16:30 zapraszamy na duże patio Galerii Piastów do wspólnego świętowania! Konkursy z nagrodami, pokazy multimedialne, pokaz sztucznych ogni i dwie niekwestionowane gwiazdy Disco Polo! Będzie się działo!

Gwiazdami „szczęśliwej 13” będzie After Party i Camasutra. Będzie tanecznie, będzie gorąco, a na odwiedzających w tym dniu CH Galerię Piastów będą czekały zniżki w wybranych sklepach, konkursy z nagrodami i muzyczna scena piastów!

To nie wszystko! W tym dniu największy w regionie park rozrywki Play City z okazji swoich 6 urodzin przygotował specjalną zabawę dla najmłodszych, która rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie trwała aż do 17:00. Na dzieci będzie czekał zespół animatorów gotowych do wspólnej zabawy i moc urodzinowych niespodzianek!

AFTER PARTY – zespół, który wprowadza świeżość w Polskiej muzyce tanecznej. Zespół After Party funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od kilku lat. W tym czasie wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Wszystkie koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Zespół nagrał wiele teledysków i wydał kilka płyt długogrających, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Za piosenkę „Tylko ona jedyna” członkowie zespołu otrzymali statuetkę Hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo TV. Zespół After Party ma na koncie występy na największych festiwalach w kraju oraz liczne koncerty zagraniczne. Muzycy występowali między innym w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie i dwukrotnie w USA. Ostatnio do zespołu dołączył nowy tancerz Patryk Klepacki…

CamaSutra - to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie muzycznej. Małgorzata Główka to młoda utalentowana kielczanka kojarzona bardziej z muzyką popową, soul, czy nawet jazzową. Teraz dla odmiany próbuje podbić scenę disco dance jako liderka nowej formacji CamaSutra. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka brała udział między innymi w cyklu programów „Śpiewaj i walcz” czy „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród zdobytych na scenach w kraju i za granicą…


Sklep Bigform