Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Kryminalni z Chojnowa zatrzymali kolejne osoby za kradzież paliwa

Autor admin
Data utworzenia: 08 październik 2019, 16:47 Wszystkich komentarzy: 0


Kryminalni z Chojnowa zatrzymali kolejne osoby za kradzież paliwa

Działania funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Chojnowie doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do baków z paliwem miedzy innymi ciągników siodłowych. Śledczy udowodnili 23 i 24-latkowi, kradzież ponad 500 litrów oleju napędowego. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali 24-latka i 23-latka podejrzanych o kradzieże z włamaniem do baków z paliwem między innymi ciągników siodłowych, których dokonali na terenie gminy Chojnów - informuje sierż. szt. Anna Tersa - Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynikało, że obaj mężczyźni wspólnie dokonali kradzieży ponad 200 litrów oleju napędowego. Dodatkowo młodszemu z mężczyzn udowodniono także kradzież kolejnych 270 litrów paliwa. Straty jakie powstały na szkodę osób pokrzywdzonych to kwota ponad 2,5 tys. złotych.

Śledczy przedstawili mieszkańcom gminy Chojnów zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz młodzi mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform