Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Kto był/jest Twoim najlepszym nauczycielem? [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 16 październik 2019, 18:44


Kto był/jest Twoim najlepszym nauczycielem? [WYNIKI KONKURSU]

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy podwójną wejściówkę na dowolny film w legnickim lub lubińskim kinie Helios.

Nasz dzisiejszy konkurs organizujemy w związku z obchodzonym 14 października Dniem Edukacji Narodowej, który upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. W naszej tradycji dzień ten jest okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać nam, kto był/jest Waszym najlepszym nauczycielem. Mile widziane uzasadnienia. Na komentarze czekamy pod konkursowym postem na naszym facebooku 16 października, do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

Tym razem główna nagroda trafia do pani Katarzyny Skowrońskiej.

Gratulujemy!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.