Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Kryminalni z Chojnowa zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o rozbój na 86-latku

Autor admin
Data utworzenia: 18 październik 2019, 13:42 Wszystkich komentarzy: 0


Kryminalni z Chojnowa zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o rozbój na 86-latku

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na terenie miasta. Sprawca, najpierw przy użyciu siły doprowadził do stanu bezbronności starszego mężczyznę, po czym zabrał mu wszystkie pieniądze, które pokrzywdzony posiadał przy sobie. Za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

- Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Chojnowie. Sprawca, poprzez zadawanie uderzeń napotkanemu mężczyźnie, doprowadził 86-latka do stanu bezbronności a następnie dokonał kradzieży. Jego łupem padły pieniądze w kwocie blisko 1300 zł., które posiadał przy sobie pokrzywdzony - informuje sierż. szt. Anna Tersa - O zdarzeniu został powiadomiony Komisariat Policji w Chojnowie, który natychmiast wysłał patrol policji. Policjanci już po chwili zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ten czyn.

Kryminalni z Chojnowa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 31- letniemu mieszkańcowi Chojnowa zarzutu rozboju. Sąd Rejonowy w Złotoryi na wniosek Prokuratury Rejonowej w Złotoryi, wobec zatrzymanego zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W świetle kodeksu karnego, za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.