Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Pożegnanie Antykwariatu z "Upiorem w Kuchni"

Autor admin
Data utworzenia: 22 październik 2019, 14:41 Wszystkich komentarzy: 0


Pożegnanie Antykwariatu z "Upiorem w Kuchni"

Działająca przy Miejskim Ośrodku, Kultury, Sportu i Rekreacji chojnowska Grupa Teatralna Antykwariat zaprasza na pożegnalne przedstawienie "Upiora w Kuchni".

Sztuka "Upiór w kuchni" autorstwa polskiego pisarza Janusza Majewskiego (kryjącego się pod pseudonimem Patrick G. Clark) to opowieść o kilku tajemniczych zgonach, do których doszło w cichym pensjonacie Lotus, prowadzonym przez panią Laurę Collins i jej córkę Cynthię...

Premiera spektaklu w wykonaniu grupy Antykwiariat miała miejsce w marcu. W role pań Collins wcieliły się Dorota Chopkowicz oraz Emila Grześkowiak. Na deskach Domu Kultury zobaczyć mogliśmy także: Krystynę Czapską, Różę Rzepakowską, Małgorzatę Krzywdę, Janusza Szarka, Adama Prusia oraz Stanisława Horodeckiego. Reżyserem spektaklu jest Barbara Słotwińska.

- Stali bywalcy mieli już okazję poznać zagmatwane losy dwóch angielskich dam i prowadzonego przez nie pensjonatu, ale jeśli ktoś nie zdążył... Albo chciałby jeszcze raz? ANTYKWARIAT zaprasza do Domu Kultury 8 listopada br. na godz. 18:00. Wstęp - 2 uśmiechy. Muszą być soczyste :) - zapraszają organizatorzy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform