Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Zamiast Tęczowego Piątku – PZS Pamięta

Author: admin2
Creation date: 24 October 2019, 15:57 All comments: 9


Zamiast Tęczowego Piątku –  PZS Pamięta

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie przyłączył się do akcji patriotycznej organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. Szkoła Pamięta.

Minister Edukacji nawoływał do uczczenia pamięci zmarłych bohaterów narodowych. Do uczestniczenia w akcji Szkoła Pamięta zachęcał również wrocławski Kurator Oświaty.

- Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań – napisał w liście Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski, zapraszając do udziału w akcji – Chciałbym, aby w roku ważnych wydarzeń – 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – uwrażliwić młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

W ramach działań uczniowie wraz z nauczycielami mogą między innymi uporządkować i odwiedzić groby osób zasłużonych i cenionych w danej społeczności, odwiedzić lokalne miejsca pamięci i zgłębić ich historię, zapalić znicze w miejscach związanych z ważnymi wydarzeniami historii lokalnej, posprzątać bezimienne i opuszczone groby, zorganizować zbiórkę kwiatów i zniczy, by udekorować te groby i odwiedzić groby nauczycieli z danej placówki oraz zorganizować wycieczkę patriotyczną.


Comments

"Zamiast Tęczowego Piątku " - bardzo słuszne działania . Po cholerę smarkacze w wieku po 15 lat mają wiedzieć coś o antykoncepcji . Będą wiedzieć - nie będzie dzieci a co za tym idzie chrztu , komunii itd. Po co mają coś wiedzieć o płci przeciwnej . Od tego jest ksiądz - ekspert seksuolog amator. Jakże słuszne są działania MEN-u . Należy uczcić tzw żołnierzy wyklętych czy raczej przeklętych a pognębić żołnierzy którzy szli znad Oki wraz z Armią Radziecką.
report comment
,,ri-pii,,i wszystko jasne,cha,cha
report comment
w punkt.... bardzo celnie , ciemnym zacofanym ludem łatwiej się steruje łatwiej się rządzi , dziwię sie tylko że młodzież bierze w tym udział , że się na to godzą
report comment
Pan dyrektor zapomina lub nie wie, że ideą tęczowego piątku jest propagowanie tolerancji wśród dzieci i młodzieży, nie tylko ze względy na orientację seksualną, ale również wygląd, stan majątkowy, pochodzenie, poglądy. W naszym chojnowskich szkołach nie brak hejtu. Ostatnio uczeń jednej ze szkół podstawowych zmienia szkołę ze względu na hejt, bo już nie wytrzymał. Akcję sprzątania cmentarza można było zrobić w innym terminie.
report comment
tolerancja ,czego?choroby,zboczenia,to jest dopiero szok
report comment
Przykład Sławka jest najlepszym dowodem na to, że akcje typu "Tęczowy Piątek" są potrzebne.
report comment
,,jerry,,nie wysilaj się ,ja sobie tak myślę ,że ty ,jesteś,,ciepły chłopczyk,,od biedronia,ale zapamietaj to sobie że wy jesteście,mniejszością,i nie będziecie nigdy dyktować,większości co mają robić
report comment
Przykład Sławka jest najlepszym dowodem na to, że akcje typu "Tęczowy Piątek" są potrzebne.
Dokładnie,Sławuś to typowy Pisiorek,który zieje nienawiścią do wszystkich innych od siebie,bo przecie Pan Bucek stworzył tylko jedną orientację.Szkoda,że zboczeńców nie widzi w Kościele,bo geje nikogo nie krzywdzą w przeciwieństwie do tych. Oczywiście ty też jesteś gejem,bo ich popierasz,to jest właśnie chora logika ograniczonych pisiorów.
report comment
,,pikus,,a no własnie,,uderz w stół,a nożyce się odezwą,,nie wiedziałem że aż tylu,ukrytych homoseksualistów,się ujawni na tym portalu,mnie nie obchodzi co wy robicie u siebie w,, czterech ścianach..ale nie deprawujcie dzieci i młodzieży,przez jakieś ,,parady równości,,czy,,tęczowe piątki,,ps.a co to Bucka to ty jesteś prawdziwym, BUCEM
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform