Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

"Kuchenne Rewolucje" w Chojnowie - znana jest data emisji programu!

Autor admin
Data utworzenia: 23 kwiecień 2012, 11:45 Wszystkich komentarzy: 12


"Kuchenne Rewolucje" w Chojnowie - znana jest data emisji programu!

Już wiadomo – w najbliższy czwartek o 21:30 obejrzymy zmagania Magdy Gessler z chojnowską restauracją „Pod Jeleniem”!

Na stronie internetowej programu „Kuchenne Rewolucje” pojawił się zwiastun kolejnego odcinka programu. Dotyczyć będzie przyjazdu ekipy TVN do naszego miasta i próby przeprowadzenia rewolucji w – kiedyś - „Niebieskim Parasolu”, dziś – „Pod Jeleniem”. W końcu dowiemy się jak oko kamery widziało chojnowską restaurację, czy będziemy dumni z naszego miasta i jak przebiegała „Kuchenna Rewolucja” od kuchni!

W poniemieckim miasteczku na Dolnym Śląsku, Chojnowie, znajduje się restauracja „Niebieski Parasol”. Jej właścicielką jest pani Małgosia, która jest jednocześnie dyrektorem ośrodka rehabilitacyjnego dla osób starszych. Początkowo lokal miał być zapleczem kuchennym dla podopiecznych ośrodka, z czasem jednak postanowiono otworzyć go również dla mieszkańców Chojnowa. Niestety goście z zewnątrz niezbyt chętnie tu zaglądają. Pani Małgosia wini za to swój personel, głównie kuchenny. Twierdzi, że kucharki gotują niesmacznie i bez pomysłu. Pracownice o wszystko oskarżają czepialską panią dyrektor. Zła atmosfera wpływa na to, że nikt nie ma tu mobilizacji do lepszej i efektywniejszej pracy.

Złoty środek dla skłóconych kobiet może znaleźć tylko Magda Gessler. Będzie gotowanie, będzie rewolucja, ale będzie też… strzelanie! [za kuchennerewolucje.tvn.pl]


Czwartek, 26 kwietnia 2012 r., godz. 21:30, TVN - zapraszamy do oglądania!


Obejrzyj zwiastun chojnowskiego odcinka "Kuchennych Rewolucji"


Źródło: kuchennerewolucje.tvn.plKomentarze

Ja mam podobne odczucia, jakoś dziwnie się to oglądało. Inne odcinki jakby bardziej szałowe, rewolucyjne. Może gospodyni programu nieco inaczej podeszła do restauracji z której zyski idą na inną działalność, a nie do własnej kieszeni.
zgłoś komentarz
Ale ogólnie było dobrze :)Program mi się podobał :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform