Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Anna Wyszkoni oczarowała publiczność

Autor admin2
Data utworzenia: 08 grudzień 2019, 12:18


Anna Wyszkoni oczarowała publiczność

Efektownie zaaranżowana scena, czysty dźwięk, pasja i niezwykła osobowość. Wczorajszego wieczoru w legnickim Hotelu Sękowski odbył się wyjątkowy koncert mistrzyni dźwięku - Anny Wyszkoni. Artystka oczarowała publiczność już od pierwszych sekund występu. Koncert dopracowany był w najmniejszych szczegółach - świetnie brzmienie, genialna gra świateł i imponujące kreacje artystki.

Anna Wyszkoni zafundowała zebranym istną karuzelę emocji. Koncert rozpoczęła nostalgicznymi utworami, występując w efektownej srebrnej sukni balowej. W drugiej części koncertu skupiła się na utworach bardziej rozrywkowych i energicznych, zmieniając stylizację na zadziorną krótką sukienkę.

Wyszkoni podczas 2-godzinnego występu zaśpiewała swoje najpopularniejsze utwory. Dużym zaskoczeniem dla publiczności było wykonanie piosenki „Czy ten Pan i Pani” w nowej jazzowo-burleskowej wersji, która zdecydowanie przypadła widzom do gustu.

Artystka dbała o dobry kontakt z publicznością, angażując ją we wspólne śpiewanie – czasem z różnym skutkiem ;)

Na scenie widać było bardzo dobrą atmosferę panującą w zespole – momentami muzycy bawili się równie dobrze, jak publiczność. Podczas koncertu każdy z członków zespołu został z osobna przedstawiony i miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w krótkim, ale niezwykle efektownym występie solowym.

Akustyczne show Anny Wyszkoni miało niezwykły klimat. Koncert był bardzo intensywnym doznaniem, a publiczność chłonęła każdy dźwięk i każde słowo piosenkarki - ze sceny płynęła ogromna dawka energii, a artystka zarażała swoją spontanicznością i pozytywnym nastawieniem.Sklep Bigform