Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Jak "przedziwna miejscówka" przekształciła się w "cudowne miejsce" - Magda Gessler w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 27 kwiecień 2012, 09:00 Wszystkich komentarzy: 42


Jak "przedziwna miejscówka" przekształciła się w "cudowne miejsce" - Magda Gessler w Chojnowie

Obeszło się bez łez, „rzucania mięsem” i tłuczenia talerzy. Było kulturalnie, całkiem przyjemnie, by nie powiedzieć – mając na myśli inne odcinki „Kuchennych Rewolucji” – nudno. Jednak najważniejszy cel został zrealizowany – chojnowska restauracja otrzymała nowe, lepsze oblicze, którym zachwycona była sama Magda Gessler.

Zapewne podobne odczucia ma każdy, kto wczorajszego dnia oglądał chojnowski odcinek „Kuchennych Rewolucji” w telewizji TVN.
Jako źródło niepowodzeń przedstawiono drobny konflikt pomiędzy panią prezes Małgorzatą Członką, a resztą załogi restauracji. Dzięki interwencji Magdy Gessler wszystkie nieporozumienia zostały zażegnane, co pozytywnie wpłynęło na wizerunek – kiedyś „Niebieskiego Parasola” – dziś „Pod Jeleniem”.
Zgodnie z tym co mogliśmy przeczytać w naszych relacjach na bieżąco z „placu boju” – jedzenie podawane jeszcze przed przyjazdem ekipy TVN nie zachwycało, było „tłuste, mdłe, niedobre, twarde, nieposolone, niedoprawione” jak stwierdziła Magda Gessler.


We wczorajszym odcinku „Kuchennych Rewolucji” mogliśmy zobaczyć pojedynek „na naleśniki” – chojnowska załoga restauracji dostała zadanie od Magdy Gessler by przyrządzić naleśniki według własnego smaku. Śledziliśmy również wyjazd ekipy na trening strzelania z łuku w pobliskiej Legnicy.

Pominięto jednak niektóre momenty, takie jak wyjście Magdy Gessler z ekipą telewizyjną do chojnowskiego Rynku, gdzie rozmawiała z mieszkańcami czy próbowała przysmaków lokalnych knajp i restauracji. Magia telewizji…

Niezmiernie cieszy, że suma sumarum szanowana w środowisku Magda Gessler po rewizycie podpisała się swoim nazwiskiem pod nowym wizerunkiem restauracji:

Restaurację „Pod Jeleniem uważam za otwartą i udaną. Jedyna dziczyzna w tym regionie dobrze podana, z sercem. Kuchnia domowa, domowe kobiety. Cudowne miejsce!


Miejmy nadzieję, że emisja w telewizji chojnowskiego odcinka „Kuchennych Rewolucji” zachęci jeszcze więcej chojnowian, mieszkańców okolicznych miejscowości, ale również turystów do odwiedzenia restauracji „Pod Jeleniem”. Trzymamy kciuki!

A wszystkich, którzy nie mogli dnia wczorajszego obejrzeć wizyty Magdy Gessler zapraszamy na stronę internetową TVN do skorzystania z TVN playera - do oglądnięcia odcinka on-line.

A jak Wam drodzy Czytelnicy podobał się odcinek "Kuchennych Rewolucji" przeprowadzonych w Chojnowie?Komentarze

Wszystko nie dobre a talerze pewnie były puste i do końca wyjedzone to nie dobre jedzenie żenada to właśnie tak jest skrytkować to najlepsze.. No cóż ja byłem jedłem i mi smakowało wszystko ja polecam..
zgłoś komentarz
Żarcie jest dobre, ale niestety jest go mało. Pomysł może i dobry ale na duże miasto.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform