Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

"Dzieci - Dzieciom" czyli występy artystyczne dla przedszkolaków

Autor admin
Data utworzenia: 28 kwiecień 2012, 12:03 Wszystkich komentarzy: 0


"Dzieci - Dzieciom" czyli występy artystyczne dla przedszkolaków

Dziś wielu rozpoczęło wyjątkowo długi bo 9 dniowy weekend majowy. Pogoda nastraja pozytywnie, pojawia się rozleniwienie i bez względu na wszystko dobry humor. Dorośli mają wolne od pracy, dzieci zaś postanowiły podarować innym dzieciom dobry humor prezentując się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z programem teatralnym i tanecznym.

W piątkowy poranek o godzinie 9:30 sala widowiskowa MOKSiR zapełniona była praktycznie w pełni. Średnia wieku widzów nie przekraczała 10 lat – tym razem widownia składała się z przedszkolaków i ich wychowawców. Przybyli oni na wyjątkową imprezę zorganizowaną przez swoich rówieśników – „Dzieci – Dzieciom”.


Na scenie zaprezentowały się najmłodsze formacje działające przy chojnowskim Ośrodku Kultury. Zobaczyć można było występy teatralne formacji Pchełki oraz Małe Pchełki, czy popisy taneczne takich zespołów jak Mały Karambol czy Mały Karambol 2. Impreza bogata była w nową walutę, którą widzowie chętnie „płacili” za występy – oklaski. Dzieci te ze sceny, jak i z widowni bawiły się znakomicie – o to wszystkim chodziło!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.