Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa w bolesławieckim szpitalu

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2020, 10:26 Wszystkich komentarzy: 0


Trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa w bolesławieckim szpitalu

Bolesławiec. W miejscowym szpitalu hospitalizowane są trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Wszystkim wykonano testy - szpital czeka na wyniki.

- Wszyscy pacjenci dobrze się czują, nie przewidujemy nagłego pogorszenia się stanu ich zdrowia. Ale czuwamy i trzymamy rękę na pulsie - informuje dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Kamil Barczyk, cytowany przez portal istotne.pl -  Nie mamy jeszcze wyników, ale pacjenci są w dobrym stanie. I z tego należy się cieszyć. Należy też zachować spokój; szpital, SOR, przychodnie działają normalnie, zabiegi są normalnie wykonywane. Oddział zakaźny jest w wydzielonym miejscu, w pełni przystosowanym do tego typu hospitalizacji. Jesteśmy w pełnej gotowości.

Jedna z hospitalizowanych kobiet została zatrzymana przez policję 5 marca na jednej ze stacji benzynowych w Lwówku Śląskim. Zatrzymanie spowodowane było podejrzeniem koronawirusa, na co wskazywać miały objawy ewentualnego zakażenia u kobiety. Wraz z kobietą podróżował mężczyzna, u którego objawy jednak nie wystąpiły. Funkcjonariusze ubrani w kombinezony pilnowali zatrzymanych do czasu przyjazdu pogotowia.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform