Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Weekend pełen atrakcji

Author: admin
Creation date: 06 March 2020, 14:40 All comments: 0


Weekend pełen atrakcji

Powoli rozpoczynamy weekend. Zobacz na jakie wydarzenia warto zwrócić uwagę.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 w Muzeum Regionalnym odbędzie się wernisaż wystawy malarskiej "W ogrodzie barw". Na ekspozycję składają się prace autorstwa Wiesława Wojciechowskiego - artysty urodzonego w Chojnowie.

Dzisiejszy wieczór będzie również ważnym momentem dla dwójki sportowców z ziemi chojnowskiej... O godzinie 20:00 w legnickim Hotelu Milenium rozpocznie się gala, podczas której poznamy laureatów 12. Legnickiego Plebiscytu Sportowego.

Weekend upłynie nam pod znakiem obchodów Dnia Kobiet. W sobotę o godzinie 15:00 w sali wiejskiej w Krzywej odbędą się gminne obchody tego święta, na który zapraszają Wójt, Sołtys, samorząd sołectwa oraz Gminna Biblioteka Publiczna. W programie występy uczniów lokalnej szkoły,  zespołu Jaskółki oraz recital Tadeusza Olchowskiego.

Tego samego dnia o godzinie 18:00 w chojnowskim Domu Kultury odbędzie się premiera spektaklu "Dobranocki dla Dorosłych II". Na wydarzenie zaprasza działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji grupa teatralna Antykwariat.

Relacje z powyższych wydarzeń znajdziesz na naszym portalu!Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform