Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pierwszaki z SP4 w Pokazie Mody Ekologicznej

Autor Maciek
Data utworzenia: 29 kwiecień 2012, 09:20 Wszystkich komentarzy: 2


Pierwszaki z SP4 w Pokazie Mody Ekologicznej
26.04.2012 roku w świetlicy szkolnej u pierwszaków odbyły się zajęcia pod hasłem: "Z ekologią za pan brat..." których celem jest propagowanie wśród uczniów postaw związanych z dbałością o środowisko naturalne. Grupa dzieci przy wsparciu wychowawczyni p. Doroty Chopkowicz przygotowała na tę okazję pokaz mody ekologicznej. Obejrzeli go zaproszeni goście, p. dyrektor szkoły Elżbieta Borysewicz, p. Zbigniew Susło, właściciel firmy „Eneko” segregującej odpady komunalne, grupa zaprzyjaźnionych uczniów z Gimnazjum nr 2 oraz uczniowie z klas I-III ze świetlicy.

Mali modele i modelki z dużym wdziękiem prezentowali swoje stroje ekologiczne, przedstawiane przez kreatorkę mody Anię i jej asystenta Łukasza. Każdy strój wzbudzał wśród widzów wielkie emocje i był szczodrze oklaskiwany. Ponadto strój „Świetlicowy promyk słońca”, został wykonany na zbliżające się obchody Europejskich Dni Słońca, na które SP4 zostało zaproszone przez uczniów Gimnazjum nr 2 w Chojnowie wraz z opiekunem p. Małgorzatą Potaczałą.

W drugiej części spotkania uczennica Martynka przeprowadziła wywiad z panem Zbigniewem Susło, pytając o zagadnienia dotyczące znaczenia segregowania odpadów i możliwości ich wtórnego wykorzystania. Pan Zbyszek ciekawie odpowiadał na pytania uczniów i co ważne, skłonił do zgłębienia wiedzy w tym temacie.

Komentarze

Ciekawy pomysł. Przy okazji maluchy uczą się podstaw ekologii. Segregacja odpadów od najmłodszych lat, a potem już tylko nawyk.
zgłoś komentarz
Panie Zbyszku z tej strony to Pana nie znałem "kreator mody" :) pozdrawiam powodzenia przy następnych imprezach tego typu oby częściej .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform