Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Udział UKK Oriens MTB w Cross Country Złota Wstęga 2012 oraz Czasówce Sudeckiej Górskiej!

Autor Maciek
Data utworzenia: 30 kwiecień 2012, 14:07 Wszystkich komentarzy: 2


Udział UKK Oriens MTB w Cross Country Złota Wstęga  2012 oraz Czasówce Sudeckiej Górskiej!

28 kwietnia 2012 r. w Złotym Stoku odbyły się międzynarodowe zawody „Cross Country-złota wstęga 2012”, które zaliczane są do Pucharu Polski. W imprezie udział wzięły drużyny z całego kraju oraz drużyna z Austrii. Nie zabrakło również reprezentantów UKK Oriens MTB. Cała impreza odbyła się w skalisku Złotego Stoku.

Pogoda nie dopisywała, prażące słońce oraz bardzo silny wiatr nie ułatwiał pokonywania trasy. Uczestnicy zawodów borykali się z unoszącym się piaskiem, który dostawał się praktycznie wszędzie. Wiatr nie ułatwiał pokonywania poszczególnych odcinków trasy.


Nasi zawodnicy mogą poszczycić się następującymi wynikami.


W kategorii Młodziczek:

Miejsce 1: Sandra Traczyk

Miejsce 2: Aleksandra Baranowska

Miejsce 6: Nikola PawlikowskaWśród chłopców wyniki były następujące:

Miejsce 3: Przemek Kaczmarek

Miejsce 6: Kamil Jędraszczyk

Miejsce 7: Karol Rokus


Po zakończonych zawodach nasi reprezentanci wrócili późnym wieczorem do Chojnowa. Dnia następnego w niedzielę 30 kwietnia br. odbyła się kolejna impreza - „Czasówka Sudecka – Górska”. Do tych zawodów przystąpiło jedynie czterech naszych kolarzy. Było to spowodowane faktem, że klub UKK Oriens MTB posiada jedynie cztery rowery szosowe.


Współzawodnictwo w niedzielę odbywało się indywidualnie, kolarze startowali co minutę. Jest to impreza z kalendarza Polskiego Związku Kolarskiego. Wyścig odbywał się na odcinku 7,5 km w miejscowości Podgórzyn Przysieka. Ostatnie 200 m przed metą było bardzo strome i sprawiło zawodnikom nie lada trudność.


Wyniki wśród chłopców:

Miejsce 1: Przemek Kaczmarek

Miejsce 6: Karol Rokus


Wśród dziewcząt:

Miejsce 2: Sandra Traczyk

Miejsce 4: Aleksandra Baranowska


W najbliższym czasie 03 maja 2012 r. odbędą się niezwykle ważne zawody - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek i są one jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.Klub składa serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:Komentarze

Super. Gratuluję sukcesów.
zgłoś komentarz
Gratulacje dla zawodników i pana trenera Gienia Bobiowskiego.Gieniu robisz dobrą robotę dla młodzieży ,trzymaj się przyjacielu.Piękna rzecz,jak widzę jak kolarze jeżdza,pozdrawiam !!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.