Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Pogotowie Ratunkowe prosi o pomoc

Autor admin
Data utworzenia: 18 marzec 2020, 12:14 Wszystkich komentarzy: 2


Pogotowie Ratunkowe prosi o pomoc
Pogotowie Ratunkowe w Legnicy (pod które podlega również chojnowski zespół specjalistyczny) prosi firmy oraz przedsiębiorców o pomoc w zakupie masek dla lekarzy pracujących w Pogotowiu.

- Prosimy o kontakt firmy lub prywatnych przedsiębiorców o pomoc w zakupie masek z filtrami FF-P3 i samych filtrów P3 dla ratowników medycznych / pielęgniarek / lekarzy pracujących w Pogotowiu Ratunkowym Legnica w celu ich ochrony, gdyż są bezpośrednio narażeni na kontakt z osobami zarażonymi. Dobre jakościowo maski sporo kosztują, a nie wiadomo ile ich będziemy potrzebowali. Poświęcamy się i będziemy pełnili dyżury, ale musimy być też dobrze zaopatrzeni w sprzęt chroniący przed Coronavirusem - czytamy w apelu.

- Kiedy pomoc jest potrzebna nie zastanawiamy się ani chwili, teraz sami prosimy Was o pomoc - dodają ratownicy.

Specjalne konto do wpłat:

PKO BP Pogotowie Ratunkowe Legnica, ul. Dworcowa 7

nr konta: 37102030170000250200255455

Prosimy o dopisek DAROWIZNA


Komentarze

Przecież politycy PiS twierdzą, że wszystko jest, Polska jest przygotowana, szpitale wyposażone. Słyszymy to po kilkanaście razy dziennie od PAD, ministra zdrowia oraz Morawieckiego. Czyżby propagandziści z TVP oraz katolicy z PIS kłamali? Ja, oczywiście, wpłacę.
zgłoś komentarz
Mógłbym przekazać paczkę masek dla Pogotowia Chojnów, ale z przeznaczeniem tylko dla ratowników, a nie lekarzy (którzy twierdzą, że do walki z koronawirusem wszystko jest odpowiednio przygotowane i których stać na nie). Jak to zrobić?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform