Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Udział UKK Oriens MTB w Cross Country Złota Wstęga 2012 oraz Czasówce Sudeckiej Górskiej!

Author: Maciek
Creation date: 30 April 2012, 14:07 All comments: 2


Udział UKK Oriens MTB w Cross Country Złota Wstęga  2012 oraz Czasówce Sudeckiej Górskiej!

28 kwietnia 2012 r. w Złotym Stoku odbyły się międzynarodowe zawody „Cross Country-złota wstęga 2012”, które zaliczane są do Pucharu Polski. W imprezie udział wzięły drużyny z całego kraju oraz drużyna z Austrii. Nie zabrakło również reprezentantów UKK Oriens MTB. Cała impreza odbyła się w skalisku Złotego Stoku.

Pogoda nie dopisywała, prażące słońce oraz bardzo silny wiatr nie ułatwiał pokonywania trasy. Uczestnicy zawodów borykali się z unoszącym się piaskiem, który dostawał się praktycznie wszędzie. Wiatr nie ułatwiał pokonywania poszczególnych odcinków trasy.


Nasi zawodnicy mogą poszczycić się następującymi wynikami.


W kategorii Młodziczek:

Miejsce 1: Sandra Traczyk

Miejsce 2: Aleksandra Baranowska

Miejsce 6: Nikola PawlikowskaWśród chłopców wyniki były następujące:

Miejsce 3: Przemek Kaczmarek

Miejsce 6: Kamil Jędraszczyk

Miejsce 7: Karol Rokus


Po zakończonych zawodach nasi reprezentanci wrócili późnym wieczorem do Chojnowa. Dnia następnego w niedzielę 30 kwietnia br. odbyła się kolejna impreza - „Czasówka Sudecka – Górska”. Do tych zawodów przystąpiło jedynie czterech naszych kolarzy. Było to spowodowane faktem, że klub UKK Oriens MTB posiada jedynie cztery rowery szosowe.


Współzawodnictwo w niedzielę odbywało się indywidualnie, kolarze startowali co minutę. Jest to impreza z kalendarza Polskiego Związku Kolarskiego. Wyścig odbywał się na odcinku 7,5 km w miejscowości Podgórzyn Przysieka. Ostatnie 200 m przed metą było bardzo strome i sprawiło zawodnikom nie lada trudność.


Wyniki wśród chłopców:

Miejsce 1: Przemek Kaczmarek

Miejsce 6: Karol Rokus


Wśród dziewcząt:

Miejsce 2: Sandra Traczyk

Miejsce 4: Aleksandra Baranowska


W najbliższym czasie 03 maja 2012 r. odbędą się niezwykle ważne zawody - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek i są one jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.Klub składa serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:Comments

Super. Gratuluję sukcesów.
report comment
Gratulacje dla zawodników i pana trenera Gienia Bobiowskiego.Gieniu robisz dobrą robotę dla młodzieży ,trzymaj się przyjacielu.Piękna rzecz,jak widzę jak kolarze jeżdza,pozdrawiam !!!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform